Марица (Пловдив) записа втора поредна победа в груповата фаза на

...

2 от 2 за Марица на финалите при старшата

Марица (Пловдив) записа втора поредна победа в груповата фаза на финалните на Държавното състезание по волейбол до 19 години. Мачовете ще се играят в зала Панайот Пондалов в София.

Маричанки победиха във втората си среща от Група Б тимът на Перун (Варна) с 3:0 (25:14, 25:9, 25:17) гейма.

По този метод Жълто-сините към този момент се класираха за полуфиналите.

Утре, от 16:00 б.в. пловдивчани ще се изправят против Казанлък Волей (Казанлък), който победи през днешния ден ЦПВК (София) с 3:0. Двубоят е финален от груповата фаза, който ще дефинира и спечелилия в групата.

Първите два тима в групата се класират за полуфиналите и не престават борбата за купата, а третите и четвъртите ще играят за местата от пето до осмо.

Държавно състезание за девойки до 19 години 2022 – стратегия, резултати, класиране
Източник: plovdiv-online.com