Марио Гьотце навлиза във все по-добра форма и днес донесе

...

Гьотце с два гола в един мач за първи път от 2016-а

Марио Гьотце навлиза във все по-добра форма и през днешния ден донесе доста значима победа на. " Филипсите " изтръгнаха триумф с 3:1 над в 23-ия кръг на Ередивизи, а Гьотце беше огромният воин с попаденията си в 86-ата и 88-ата минута.

Германецът не се беше разписвал два пъти в един мач от 2016 година. Тогава той още носеше екипа на и в края на сезона вкара два гола за успеха с 3:1 над. От началото на актуалната акция Гьотце има пет попадения за ПСВ, а през целия минал сезон означи единствено три за.

Албанският гений Армандо Броя даде задатък на Витес в 4-ата минута, а ПСВ обърна развоя на мача след почивката. Преди това обаче гредите на два пъти избавиха домакините. В 66-ата минута Донийл Мален изравни, а след това влезлият като запаса Гьотце приключи хубави офанзиви на домакините с попадения за крайното 3:1.

ПСВ е на второ място в класирането с 50 точки. Лидерът победи с 4:2 и събра 56 точки. Трети е, а и Витес са четвърти и пети с еднакъв брой точки - по 42.

Ередивизи 23 кръг, неделя 21 февруари  ПСВ Айндховен 3:1краен резулат  Витес