Манчестър Сити си гарантира първото място в Група А на

...

Манчестър Сити надви Пари Сен Жермен и си гарантира първото място

Манчестър Сити си подсигурява първото място в Група А на Шампионска лига, откакто победи Пари Сен Жермен с 2:1. Така " жителите " взеха непълен реванш за загубата от французите през септември.

Парижани поведоха в резултата в 50-ата минута посредством Килиан Мбапе, само че с попадения на Рахийм Стърлинг в 63-ата и Габриел Жезус в 76-ата минута " жителите " стигнаха до обрата и до успеха.

Така Сити към този момент има 12 точки, до момента в който ПСЖ е с 8. Република България (Лайпциг) прегази Брюж с 5:0 и по този начин двата тима имат по четири пункта.

Те ще водят индиректна борба в последния кръг за това кой ще играе в Лига Европа напролет. Германският отбор ще одобри Сити, до момента в който белгийците гостуват на ПСЖ.
 Интер победи Шахтьор (Донецк) с 2:0