Лудогорец U18 очаквано спечели с 4:1 реванша със Спартак (Варна)

...

Лудогорец U18 спечели с 4:1 реванша със Спартак Вн за Купата на БФС

Лудогорец U18 предстоящо завоюва с 4:1 реванша със Спартак (Варна) от осминафиналната фаза на шампионата за Купата на БФС.

Двубоят се игра на стадион „ Гнездо на орли “. В първия мач гениите на Шампионите победиха с 6:1 в Морската столица.

Петър Кирев откри резултата още в 2-та минута. Той лиши топката от защитник в синьо, напредна и означи. В 14-та минута „ орлите “ към този момент водеха с 2:0. За повторно в срещата се разписа Петър Кирев, а асистенцията бе на Денис Кехайов. В 25-та минута преднината стана класическа. Гола означи Николай Николов след независим рейд отдясно. При този резултат приключи първото полувреме.

Четвъртият гол за разградчани бе осъществен в 81-та минута от Денис Кехайов. Последния пас даде Джан Ниязи. Гостите стигнаха до почетното си попадение в 86-та минута.

Доволен съм от представянето ни през днешния ден. Нямаше подценяване, макар изразителната победа в първия мач. Свършихме си работата си и към този момент чакаме идващия противник, разяснява след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.
Източник: novinata.bg