Лудогорец U16 вкара шест безответни гола при гостуването си на

...

Лудогорец U16 вкара шест гола на Фратрия

Лудогорец U16 вкара шест безответни гола при гостуването си на Фратрия в морската столица.

Двата тима премериха сили в мач от XVIII кръг на шампионата за юноши младша възраст в зона Варна.

Първото полувреме приключи без голове, макар че „орлите“ сътвориха три чисти обстановки за попадение.

Мартин Станчев откри резултата в 48-та минута след центриране на Кристиян Николов. Само четири минути по-късно Кристиян Николов удвои. В 54-та минута преднината към този момент бе класическа, а попадението осъществя Александър Ангелов. В 58-тао минута Мартин Станчев се разписа за повторно в срещата за 4:0. В 74-та минута след независим пробив Александър Маринов бе прецизен за 5:0. Крайното 6:0 оформи Александър Ангелов в 78-та минута, като и за него това бе втори гол в дуела.

Отборът се оправи с някои от поставените задания. Необходима е обаче още доста работа за възстановяване придвижването в офанзива и реализирането на основаните голови обстановки, разяснява след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.
Източник: novinata.bg