Лудогорец U15 направи 2:2 при гостуването си на Етър във

...

Лудогорец U15 с равенство във Велико Търново

Лудогорец U15 направи 2:2 при гостуването си на Етър във Велико Търново.

Двата тима премериха сили в мач от предпоследния XIX кръг на шампионата в Елитната юношеска група до 15 години.

„Орлите“ съумяха да открият още в 3-та минута. Голът означи Кристиян Манушев, а последния пас даде с глава Станислав Витанов. Домакините изравниха в 14-та минута след корнер и безредие в наказателното поле на разградчани. Първото полувреме приключи при този резултат.

През второто Лудогорец сътвори няколко положителни обстановки за попадение, най-чистата от които бе греда след шут на Кристиян Манушев. „Орлите“ поведоха с 2:1 в 60-та минута. Точен бе Филип Гигов. Етър стигна до крайното 2:2 с гол две минути преди края на постоянното време.

Тежи ни, че не успяхме да спечелим и допуснахме равнене малко преди края. При триумф през днешния ден щяхме да сме първенци кръг преди края. За благополучие държим ориста си в своите ръце и при победа против Звезденбург в четвъртък, ще побеждаваме със златните медали, разяснява старши треньорът Димчо Ненов след последния съдийски сигнал.
Източник: novinata.bg