Лудогорец стигна до безпроблемна победа с 5:0 над Верея в

...

Лудогорец сгази Верея

Лудогорец стигна до безпроблемна победа с 5:0 над Верея в първия плейофен кръг на Първа лига. Зрителите на " Лудогорец Арена " трябваше да чакат съвсем цяло полувреме, до момента в който завалят головете.

В 40-ата минута Клаудиу Кешерю означи първото попадение от дузпа, а две минути по-късно Джоди Лукоки удвои. В 72-ата минута Кешерю опъна мрежата за 3:0. В 84-ата минута Якуб Шверчок вкара четвърти гол, а в самия завършек на мача записа за повторно името си измежду голмайсторите.

С този триумф разградчани усилиха преднината си пред ЦСКА на 6 точки. Разградчани са с 69 пункта, до момента в който " алените " имат 63, само че и мач по-малко.

По-късно довечера отборът на Стамен Белчев се изправя против Ботев Пловдив. Верея пък остава на шесто място във краткотрайното класиране с 35 точки.
Източник: offnews.bg