Лудогорец II прегази с 5:2 Спартак (Пловдив) в третата си

...

Лудогорец II прегази Спартак в Стара Загора

Лудогорец II прегази с 5:2 Спартак (Пловдив) в третата си контрола от зимната подготовка. Двубоят се игра на стадион " Трейд Арена " в Стара Загора, където " орлите " са на лагер.

През първата част " орлите " дръпнаха с класическа преднина от три гола, след попадения на Владислав Найденов, Цветослав Петров и Петър Георгиев. В края на полувремето Спартак върна две попадения, след хубави осъществявания от директни свободни удари.

След почивката момчетата на Тодор Живондов означиха още два гола. Техни създатели станаха още веднъж Петър Георгиев и Петър Кирев, като за втория това е дубютно попадение за дубъэла на клуба, въпреки и в другарска среща.

Проверката бе доста потребна за нас. Дадох късмет на всички момчета, които се готвят тук в Стара Загора. Получи се забавен мач, с доста положения и пред двете порти. Представянето ни бе положително, разяснява след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодър Живондов.