Лудогорец II победи с 3:0 Янтра (Габрово) във втората си

...

Лудогорец II с класическа победа над Янтра във втората си контрола

Лудогорец II победи с 3:0 Янтра (Габрово) във втората си контрола от зимната подготовка.

Мачът се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“.

Момчетата на Тодор Живондов откриха в 14-та минута на срещата. След хубава флангова офанзива Хюсеин Кельовлуев стреля неспасяемо от границата на наказателното поле. Капитанът Цветослав Петров удвои в 44-та минута. Голът падна след фал, при осъществяването на който Петров комбинира с Владислав Найденов, преди да нанесе точния удар. При този резултат двата тима се отдръпнаха за отмора.

През втората част се стигна единствено до едно попадение. Отбеляза го Методий Стефанов в 79-та минута. Той осъществя технично по тревата, след отсъден двоен удар в наказателното поле на противника.

Изключително съм удовлетворен от показаното през днешния ден. Получи се съвсем съвършен преход от отбрана в нахлуване. Намирахме най-хубавите решения, в точния миг, разяснява след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.
Източник: novinata.bg