Лудогорец и чешкия Млада (Болеслав) завършиха наравно 1:1 в последния

...

Лудогорец приключи лагера си в Турция с равенство

Лудогорец и чешкия Млада (Болеслав) приключиха наедно 1:1 в последния мач на българския първенец по време на зимния предварителен лагер в Турция.

Тимът от Разград не сподели най-убедителната си игра, макар че съумя да поведе. Бърнард Текпетей откри в 14-ата минута, откакто овладя дълго подаване на вратаря Серджио Падт. За чехите прецизен бе Томаш Ладра в 33-ата минута. В подготовката " орлите " изиграха пет мача в Турция, записвайки три победи, загуба и едно тъждество.

Старши треньорът на разградчани Георги Дерменджиев разяснява, че отборът е подготвен на 70 % за идните му мачове напролет в Първа лига и Лигата на конференциите.

На 10 февруари Лудогорец се изправя против ЦСКА 1948 в мач за Суперкупата на България.
Източник: euronewsbulgaria.com