ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Каризма Озбърн отбеляза 17 точки, а

...

Каризма Озбърн вкарва 17, за да изведе номер 2 в UCLA до победа с 62-44 над Вашингтон

ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Каризма Озбърн означи 17 точки, а Лондин Джоунс добави 13, с цел да поведе номер 2 в UCLA до 62- 44 победа над Вашингтон в петък вечер.

UCLA (16-2, 5-2 Pac 12) беше изгубил два от последните си три мача, преди да победи Huskies. С преднина от 10 точки през четвъртата четвърт, UCLA закъсня с 10-0, с цел да натрупа преднина от 60-40.

Вашингтон (12-6, 2-5) загуби шест от своите последните седем игри. Далая Даниелс означи 14 точки за тима, а Ел Ладин добави 13.

Лорън Бетс, водещият изпълнител на UCLA с 15,4 точки на мач и един от най-хубавите играчи в страната, не игра заради неразкрити медицински аргументи. Джайда Нобъл от Вашингтон, титулярка, не пътува до Лос Анджелис по неразкрити аргументи.

Калифорнийският университет в Лос Анджелис и Вашингтон бяха студени от терена през първото полувреме. Бруинс насочиха единствено 8 от 39 удара (20,5%) през първото полувреме, до момента в който Вашингтон направи единствено 30%.