Локомотив и Славия завъртяха 1:1 в контрола, играна днес на

...

Локо завъртя 1:1 срещу Славия на Овча купел

Локомотив и Славия завъртяха 1:1 в контрола, играна през днешния ден на стадиона в столичния квъртал Овча купел. В 64-ата минута Александър Иванов откри резултата в интерес на домакините, а 30 минути по-късно Филип Ангелов изравни. За черно-белите като титуляр стартира каращият пробе Икечи Езе.

Първите минути на стадиона в столичният квартал " Овча Купел " бяха равностойни. След 14 пък Уртадо изведе Николаев, а той комбинира с Иванов в наказателното поле, където последният стреля, само че вратарят на Славия мазета в корнер. Две по-късно късмет получи Видол Сейменски, но той засече с глава центриране от корнер, само че над задачата.

След половин час игра „ белите” имаха два шанса да открият резултата, само че първо отдалечен удар на Владислав Узунов бе отразен от Илко Пиргов, а следващ шут на някогашния състезател на ЦСКА от отдалеченост спря в напречния дирек на също някогашния пазач на „ армейците”.

Втората част стартира добре за „ смърфовете”, които откриха резултата в 64-ата минута. Тогава Георги Минчев изведе Александър Иванов, който стреля добре и поведе Локо напред. В ответната офанзива Златков от Славия шутира край вратата.

Десет минути преди края на постоянното време Ивайло Димиторв опита да изравни за " белите ", само че шутът му от фаул прелетя над вратата. Само четири по-късно обаче Филип Ангелов изравни резултата, откакто с акуратен изстрел матира вратаря на Локо Пд - 1:1.

Три преди края каращият проби в Славия някогашен състезател на Лудогорец Йерун Луму шутира по диагонала, само че Петър Петров почисти от голлинията и това бе последното по-интересно нещо в контролата.