Лисабон. Европейският шампион Португалия победи Израел с 4:0 в последната

...

Португалия победи Израел с 4:0 в последната си контрола преди Евро 2020

Лисабон. Европейският първенец Португалия победи Израел с 4:0 в последната си контрола преди началото на Евро 2020, което ще се организира от 11 юни до 11 юли.

Звездата на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш осъществя първия гол в 42-ата минута на стадион „ Жозе Алваладе “ в Лисабон, а две минути по-късно подаде на Кристиан Роналдо, който удвои задатъка на домакините.

Другите две попадения бяха осъществени в края на срещата. Жоао Кансело в 86-ата направи разликата класическа, а в добавеното време Бруно Фернандеш оформи крайния резултат с втория си гол в мача.

Португалците стартират отбраната на еврпейската си купа против Унгария на 15 юни, а другите два отбора в група „ F “ са Германия и международният първенец Франция.
Източник: focus-news.net