Лидерът Несебър надигра у дома едноименния тим на Димитровград с

...

Несебър с изразителна победа

Лидерът Несебър надигра вкъщи едноименния отбор на Димитровград с 4:0. Двубоят е от 35-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Гостите пробваха да се опълчват, само че успяваха единствено до почивката. След нея бяха безпомощни. Трайо Грозев откри резултата в 35-ата минута, а при започване на втората част се разписа още един път. В оставащото време до края, тима му доминираше тотално. Николай Дросев опъна мрежата два пъти в 60-а и 70-ата минута. Още най-малко шест гола пропиляха несебърци. Изразителната победа е поредна крачка на отбора към професионалния футбол.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.