Левски загуби и втората си контрола по време на лагера

...

Левски загуби и втората си контрола на лагера в Турция

Левски загуби и втората си контрола по време на лагера в Турция. Сините паднаха с 1:2 от украинския Олександрия. В, въпреки да поведе с 2:0.

Мачът стартира с постоянно срещана панорама от заключителни месеци на предходната година. Пламен Андреев излезе отвън наказателното поле и овладя топката, само че я загуби при контрапреса на украинците. Младежкият национал обаче се върна бързо и отрази последвалия удар.

Левски отговори посредством лявото крило Уелтън, който навърза трима бранители, влезе в наказателното поле и стреля, само че топката мина над напречната греда. После Патрик-Габриел Галчев беше неакуратен от директен свободен удар.

Сините поведеха в 39-та минута, когато Евгени Смирний събори Келиан ван дер Каап в наказателното поле. Рикардиньо беше прецизен от наказателния удар за 1:0. Олександрия изравни в 45-ата минута с.

Украинците приключиха обрата в 62-та минута след офанзива по дясното крило и гол на Денис Костишин за 1:2.
Източник: flashnews.bg