Левски победи Пирин Благоевград с 2:1 в контролна среща, играна

...

Два гола на Роналдо донесоха успеха на Левски срещу Пирин

Левски победи Пирин Благоевград с 2:1 в контролна среща, играна на стадион " Искър " в Самоков. Новото попълнение на " сините " Роналдо означи две попадения, преди Красимир Станоев да понижи.

Столичани поведоха след единствено 174 секунди игра. Роналдо приключи многоходова акция в напред във времето и с изстрел по земя направи резултата 1:0.

Бразилецът удвои головата си сметка в 6-ата минута. Нападателят засече с глава центриране от десния фланг на Анте Блажевич.

" Орлетата " понижиха изоставането си в 39-ата минута. Красимир Станоев оформи крайния резултат с удар отвън наказателното поле.

След почивката последваха редица промени и в двата тима, само че до нов гол не се стигна. В последната минута резервата Георги Миланов стреля в напречната греда от разстояние.