Ланс победи френския шампион ПСЖ с 3:1. Галтие не можеше да

Ланс победи френския шампион ПСЖ с 3:1.
Галтие не можеше да

ПСЖ започна годината със загуба

Ланс победи френския първенец ПСЖ с 3:1.

Галтие не можеше да разчита на Неймар поради червен картон и Меси, който към момента почива след Световното състезание, само че останалите бяха на линия.

Ланс, който е на второ място в таблицата, надигра водача и нанесе първо проваляне за сезона.
 Лионел Меси: Никога няма да не помни миналата година

" Мечтата, която постоянно съм преследвал, най-сетне се сбъдна "

Франковски означи още в петата минута, когато се оправи най-добре при едно замесване и означи, с цел да поведе Ланс с 1:0.

Това преимущество за домакините продължи единствено три минути, когато Екитике изравни резултата за 1:1. Футболистите на Ланс търсеха фаул против своя вратар, само че не го получиха.

В 28-ата минута Опенда вкара гол за 2:1.

Само след три минути игра през второто полувреме футболистите на домакините се разиграха. Този път голмайсторът на втория гол Опенда подаде с пета към Клод-Морис за задатък от 3:1, което бе и крайният резултат.

Сега разликата сред ПСЖ и Ланс е четири точки.