Кристиано Роналдо реализира и четирите гола при победата на Ал

...

Роналдо напомни за себе си с четири гола за Ал Насър

Кристиано Роналдо осъществя и четирите гола при успеха на " Ал Насър " с 4:0 като посетител " Ал Уехда " в дуел от 17-ия кръг в шампионата на Саудитска Арабия.

Португалският национал откри резултата в 21-ата минута с шут по диагонала. Това бе първото му попадение от игрова обстановка в новия тим, до нощес той имаше единствено едно от дузпа кръг по-рано.

Пет минути преди края на първото полувреме Роналдо повиши на 2:0. 5-кратният притежател на " Златната топка " означи още две попадения - в 53-тата от дузпа и в 61-ата, като доближи до границата от 500 гола в клубните шампионати, в които се е подвизавал.

До края на срещата №7, който чества 38-ия си рожден ден предходната неделя, пропусна да се разпише още един път във вратата на " Ал Уехда ".

" Ал Насър "  е водач в локалния шампионат с 37 точки. " Ал Шабаб " има същия актив, само че е изиграл мач повече.