Кристиано Роналдо изигра първия си мач за Манчестър Юнайтед под

...

Роналдо се завърна при равенство на Манчестър Юнайтед в контрола

Кристиано Роналдо изигра първия си мач за Манчестър Юнайтед под управлението на Ерик загар Хаг. " Червените дяволи " обаче стигнаха единствено до 1:1 против Райо Валекано в контрола, състояла се на " Олд Трафорд ".

Португалската звезда на домакините стартира титуляр и остана на терена до почивката. През второто полувреме на негово място се появи Амад Диало и точно резервата откри резултата в 48-ата минута.

Девет по-късно испанците стигнаха до влиятелното тъждество с гол на Алваро Гарсиа. Като цяло " алените дяволи " преобладаваха, само че не съумяха да стигнат до триумфа пред цялостните трибуни.

Феновете пък посрещнаха Роналдо с бурни аплодисменти, макар че желанието му е да напусне, с цел да играе в Шампионска лига през новия сезон.

Така “червените дяволи ” завършват предсезонните контроли с актив от три победи, две равенства и едно проваляне. В първия кръг на Висшата лига Юнайтед приема Брайтън, който през месец май разруши с 4:0 британския исполин. Мачът е плануван за неделя от 16.00 часа наше време. /БГНЕС
Източник: bgnes.bg