Кристъл Палас се наложи с 3:2 като домакин на Уулвърхемптън

...

Кристъл Палас отказа Уулвърхемптън след голово шоу в Лондон

Кристъл Палас се наложи с 3:2 като хазаин на Уулвърхемптън Уондърърс в среща от осмия кръг на британската Висша лига.

Първото полувреме не предложи голове, само че за сметка на това през втората част паднаха цели пет.

„ Орлите “ поведоха посредством Одсон Едуар в 56-ата, само че Хий-Чан Хуанг изравни девет минута по-късно.

Еберечи Езе още веднъж даде задатък на лондончани в 78-ата, втори гол на Едуар в 84-ата даде удобен задатък на отбора воден от Рой Ходжсън. В шестата минута от добавеното време Матеус Куня върна едно попадение за „ вълците “, само че за повече нямаше време.

По този метод Кристъл Палас заема седма позиция със 7 пункта. Уулвърхемптън пък позволи трето проваляне и остава единствено с 3 точки на 15-ото място.