Камерун и Сърбия изиграха един от най-зрелищните мачове от началото

...

Камерун и Сърбия се самоизядоха със зрелищно 3:3

Камерун и Сърбия изиграха един от най-зрелищните мачове от началото на Мондиал 2022, откакто приключиха 3:3 на " Ал Джануб " в основен конфликт от група G на Световното състезание в Катар.

Двата тима бяха изгубили първите си срещи в Катар и по тази причина вложиха всичките си сили в търсене на първа победа на шампионата, само че по този начин и не съумяха да я реализиран.

Камерун поведе с гол на Жан-Шарл Кастелето, само че Сърбия стигна до цялостен поврат в добавеното време на първата част след попадения на Страхиня Павлович и Сергей Милинкович-Савич.

Александър Митрович направи 3:1 в 53-тата минута, само че това не задоволително за успеха на „ орлите “, защото с гол-шедьовър на Венсан Абубакар (64`) и гол на Ерик Максим Чупо-Мотинг (66`) Камерун стигна до точката.

Така двата тима остават на два пункта зад Бразилия и Швейцария, които играят по-късно довечера.

В последния кръг от груповата фаза Камерун излиза против Бразилия, до момента в който сърбите срещат Швейцария.
Източник: lupa.bg