измъкна точка от гостуването си на , след като се

...

Гол с дълго рамо спаси Уест Хам срещу Лестър

измъкна точка от гостуването си на, откакто се добра до изравнителен гол за 2:2 в добавеното време на дуела на " Кинг Пауър Стейдиъм ". (10`) даде задатък на " чуковете " в 10-ата минута, когато доближи дълго подаване от, измъквайки се зад отбраната на " лисиците ", след което стреля в ъгъла. В самия завършек на първото полувреме изравни от дузпа, отсъдена поради игра с ръка на в наказателното поле. В 57-ата минута стигна до цялостен поврат, откакто засече с глава съвършено центриране на отляво. В добавеното време обаче се добра до точката, откакто засече центриране от корнер. Домакините претендираха за игра с ръка, само че ВАР реши, че бранителят е вкарал топката във вратата с рамото си (б.ред. - преди началото на сезона бе несъмнено, че краят на късия ръкав на фланелката на даден футболист е граничната зона за това дали да се отсъди нарушаване за игра с ръка).