Изказване на помощник-треньора Мартин Кушев след победата на Славия с

...

Мартин Кушев: Победихме заслужено

Изказване на помощник-треньора Мартин Кушев след успеха на Славия с 1:0 вкъщи против Черно море в среща от 17-ия кръг от Първа лига:

“Изключително значима победа против доста тежък съперник. В последните години не ни вървеше против него и сме много радостни. През първото полувреме владеехме самодейността и можехме да вкараме и втори гол..

През втората част Черно море имаше самодейността за към 20-25 минути. Като цяло победихме справедливо. На почивката влязоха по-свежи футболисти за Черно море и ни сътвориха проблеми, само че сме радостни, че момчетата се раздадоха. Когато се раздаваш, няма по какъв начин да не се получи.

Разбира се, е можем да се противопоставим на Левски. Доказваме във всеки мач, че играем за победа. Така ще бъде и отсега нататък. ”
Източник: novinata.bg