Италианският нападател на Валенсия Симоне Дзадза стана автор на една

...

Това ли е най-лошата симулация?

Италианският нападател на Валенсия Симоне Дзадза стана създател на една от най-комичните симулации от началото на годината в европейския и международен футбол.

В средата на второто полувреме на мача на “прилепите” със Севиля на “Рамон Санчес Писхуан” в събота Дзадза се опита да изкара червен картон на Франко Васкес от отбора от Андалусия по много чудноват и безразсъден метод. Тичащият зад Васкес Дзадза наведе главата си и се опита да закачи гърба на футболиста в бял екип. Въпреки че нямаше никакъв контакт, който освен това бе потърсен от самия Дзадза, италианецът се хвана за лицето в опит да заблуди рефера, написа "Sportal ".

Вижте този чудноват миг от мача, който Валенсия завоюва с 2:0 (два гола на Родриго) и на процедура съвсем си обезпечи четвъртото място в крайното класиране, оставяйки отвън зона Шампионска лига Севиля.

Източник: fakti.bg