Истинска драма беляза сблъсъка между Черноморец (Балчик) и Несебър в

...

Драма в Белия град, Черноморец удари Несебър с гол в последната минута

Истинска драма беляза конфликта сред Черноморец (Балчик) и Несебър в среща от 11-ия кръг на Втора професионална лига. Домакините от Белия град стигнаха до трите точки след триумф с 3:2, пристигнал след гол на Севдалин Стайков в даденото от основния арбитър продължение на постоянното време.

Иначе “делфините” първи поведоха в резултата след гол на Даниел Бенчев в 35-ата минута. Футболистите на Георги Иванов обаче стигнаха до цялостен поврат единствено в границите на две минути - сред 41-ата и 43-ата. Първо Владислав Мирчев изравни, а малко по-късно Виктор Митев даде задатък на балчиклии.

Секунди след подновяването на играта Диян Молдованов възвърне равенството, преди да се стигне до заключителните мигове в срещата, когато малко след изгонването на резервата Николай Дросев Севдалин Стайков донесе трите точки за Черноморец.

С тях Геша и компания, които се намират в страхотна форма, събраха 18 точки на сметката си и към този момент са четвърти в подреждането, единствено на три зад третия Царско село. Несебър пък остана осми с една по-малко.

ПЪЛНА СТАТИСТИКА ОТ СРЕЩАТА МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ ТУК!