Интер записа историческа първа загуба от Специя в италианския шампионат.

...

Интер с историческо поражение в Серия А

Интер записа историческа първа загуба от Специя в италианския шампионат. Грандът от Милано загуби гостуването си от 26-ия кръг на Серия А с 1:2.

Специя не просто сервира изненадата, само че направи доста прекрасен мач против „ нерадзурите “. Срещата приключи с три отсъдени дузпи. Интер два пъти имаше право да извърши удар от бялата точка, само че при първия Лаутаро Мартинес пропусна преди почивката. Нападателят застана зад топката в 14-ата минута след дълго разглеждане с ВАР поради шпагат против Данило Дамброзио.

Снимка: EPA/БГНЕС

Специя поведе в 55-ата минута с гол на резервата Даниел Малдини, който бе прецизен с акуратен удар по земя след пас на Нзола. Синът на Паоло Малдини, който играе чартърен от Милан, вкара едвам втория си гол в професионалната си кариера.

Източник: safenews.bg