Интер се справи по много по-елементарен начин срещу Бреша и

...

Интер разгромява с нетипичен резултат

Интер се оправи по доста по-елементарен метод против Бреша и ги разгроми с изумителното 6:0.

Срещата бе с начален час 20:30 на Сан Сиро и приключи по доста удобен метод за момчетата на Антонио Конте, които събраха 64 точки и изостават с 8 на заемащия първото място Ювентус и не престават да се борят за по този начин мечтаното Скудето, въпреки и да не са в ролята на любимци, както бяха преди няколко месеца. „ Нерадзурите “ не бяха вкарвали толкоз доста голове (6) на своя си стадион от 12 март 2017 година, когато победиха Аталанта с гръмогласното 7:1. От другата страна, Бреша не престават със своята отрицателна серия, като към този момент 14 следващи публични срещи нямат победа. Те заемат последното 20-то място в Серия А, като са събрали актив от единствено 18 точки през цялата акция и не им доближават 8 пункта до избавителното 17-то място, което обезпечава оставането в първия ешелон.

Гостите започнаха по по-добър метод мача, откакто Алфредо Донарума в четвъртата минута насочи мощен удар към врата на противниковия тим, само че топката мина малко над напречната греда. Точно минута по-късно Интер откриха резултата в срещата с помощта на Ашли Йънг, който насочи неспасяем удар от придвижване след пас на Алексис Санчес. В 20-тата минута домакините удвоиха преднината си след тъкмо изпълнена дузпа от Санчес. Виновник за гола се трансформира Алеш Матею, който извърши жестоко нарушаване в пеналтерията. В 37-ата минута резултата можеше да стане 3:0, само че вратарят на Бреша направи необикновено избавяне след удар на Роберто Галярдини. След още 7 минути игра Йесе Йорентен трябваше да вади за трети път топката от мрежата си, откакто Данило Д'Амброзио засече центриране на Ашли Йънг. В добавеното време на първата част Лаутаро Мартинес можеше да вкара четвъртия гол за " нерадзурите " в срещата, само че стражът на гостите още веднъж отрази по прелестен метод. Нападателят от Аржентина още веднъж имаше късмет в 48-мата минута, само че и този път топката мина около вратата. В 52-ата минута Роберто Галярдини промени резултата на 4-0, откакто вкара с глава в долния десен ъгъл. Интер продължаваше да има цялостен надзор през второто полувреме, а още веднъж Галярдини, Моузес и Борха Валеро пропуснаха да повишат резултата на 5:0. В края на срещата, или по-точно в 83-ата и 88-ата минута, Ериксен и Кандрева оформиха крайното 6:0.
Източник: fakti.bg