Интер се наложи с 1:0 над Торино у дома и

...

Интер ще зимува на върха в Италия след труден успех над Торино, Рома и Фиорентина с грешни стъпки

Интер се наложи с 1:0 над Торино вкъщи и стана зимен първенец на Италия, откакто сезонът бе преполовен с 19-ия кръг в Серия " А ". Единственото попадение в срещата вкара Дензъл Дъмфрис в 30-та минута след удар по земя.

Със седмия следващ триумф в шампионата отборът на Симоне Индзаги е водач с 46 точки, до момента в който " биковете " са 11-и с 25 точки.

В различен мач от кръга Рома се издъни у дома и приключи 1:1 със отбора на Сампдория. Шомуродов изведе " вълците " напред в 72-а минута, само че гостите реагираха бързо и единствено 8 минути по-късно съумяха да възстановят равенството посредством Маноло Габиадини.
 Снимка 558285
Източник:

Верона и Фиорентина приключиха при същия резултат(1:1). Домакините от Верона се разписаха още в 17-а минута посредством Лазаня и се виждаха спечелили, само че 9 минути преди края на мача " виолетовите " изравниха, а създател на гола стана Гаетано Кастровили.