и Интер направиха 1:1 в драматичен първи полуфинал за купата

...

Гол в 95-ата минута и трима изгонени на Юве – Интер

и Интер направиха 1:1 в трагичен първи полуфинал за купата на Италия. Реваншът е след три седмици в Милано. Интер изравни с гол от дузпа в 95-ата минута. Освен това трима играчи бяха изгонени.

Поредното издание на Дерби д’Италия беше наситено с. Ювентус вкара първия гол в 83-ата минута посредством Куадрадо.

Интер стигна до дузпа в 93-ата минута поради игра с ръка на Бремер. Лукаку стреля от бялата точка и изравни. Секунди по-късно той беше изпъден за втори жълт картон. Причината вдигнатият пръст пред устата му, с който белгиецът отпразнува изравняването. Реферът го счете за провокативен жест и му уточни пътя към съблекалните. Веднага по-късно съдията Давиде Маса постави завършек на мача.

После обаче Маса изгони Ханданович и Куадрадо, които едвам не се сбиха, търсейки някакво пояснение. Така Ханданович надали ще остане изключително удовлетворен от своя мач номер 450 за клуба.
Източник: flashnews.bg