Хофенхайм продължи силното си начало на сезона с победа с

...

Хофенхайм продължи възходящата линия в Бундеслигата

Хофенхайм продължи мощното си начало на сезона с победа с 3:2 против Вердер Бремен в късния мач от съботната стратегия на футболното състезание на Германия.

Мариус Бюлтер донесе триумфа на отбора с попадение във втората минута на добавеното време. Максимилиан Байер и Гриша Прьомел също се разписаха за гостите, до момента в който Романо Шмидт и Йенс Стаге вкараха за домакините. Драмата настъпи в края, когато Стеге направи 2:2 в 91-ата минута, само че единствено няколко секунди по-късно Бюлтер вкара победния гол.

След успеха Хофенхайм излезе на четвърто място в класирането с 15 точки, до момента в който Вердер е 14-и с 6. В неделя първенецът Байерн Мюнхен е хазаин на Фрайбург, а Байер Леверкузен приема Кьолн./БТА