Хебър победи минимално Славия с 1:0 в мач от 21-ия

...

Хебър спечели минимално гостуването си на Славия

Хебър победи минимално Славия с 1:0 в мач от 21-ия кръг на Първа лига. Арсенио Валпоорт се разписа за спечелилите.

На трибуние на стадион " Александър Шаламановч бе националният селекционер Младен Кръстаич, президентът на Славия Венцеслав Стфанов и новият изпълнителен шеф на ЦСКА Стоян Орманджиев.

Домакиниет удариха гредата в 38-ата минута. Алекс Серано рискува да си означи автогол, пресичайки подаване в наказателното поле.

След почивката възпитаниците на Златомир Загорчич изпратиха топката в противниковата врата. Ахмед Ахмедов се разписа, само че попадението му бе анулирано заради засада след намесата на ВАР.

Победното попадение пристигна след час игра. Арсенио Валпоорт засече центриране от ъглов удар на Георги Тартов.

Славия остава на 5-ата позиция в класирането с актив от 35 пункта. Хебър заема 14-ото място в подреждането с 16 точки.