Хебър (Пазарджик) 1 : 0 Ботев (Вр) 48′ Едуардо Кунде

Хебър - Ботев 1:0, начало на второто полувреме

46′
НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!
46′

45+2′
Край на първото полувереме! Хебър има задатък на почивката след попадението на Олексий Збун.
45′
Две минути продължение на първото полувреме.
44′
ГОЛ ЗА ХЕБЪР! Олексий Збун бе изведен самичък против вратаря от Ангел Бастунов и с техничен удар откри резултата в интерес на домакините.
41′
Жълт картон за Стефан Цонков от домакините.
40′
Мощен удар на Георги Вълчев след късо осъществяване на фаул,  Бариос избавя.
32′
Първи прецизен удар по посока на една от двете порти. Георги Николов стреля отвън наказателното поле, само че Бариос улови без проблеми.
20′
Владеене на топката: Хебър: 50%, Ботев Враца: 50%.
1′

1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 1 Петър Дебърлиев - капитан 34 Федерико Бариос 13 Архан Исуф 23 Браян Мендоса 33 Стефан Цонков 28 Едуардо Кунде 24 Лазар Марин 20 Мартин Христов 27 Роберт Мазан 7 Момчил Цветанов 7 Георги Вълчев 77 Стефан Велев 8 Карлос Охене 18 Диого Барбоса 10 Ангел Бастунов 9 Даниел Генов - капитан 14 Олексий Збун 10 Спас Георгиев 17 Николас Пенев 14 Марко Мажуга 9 Георги Николов 19 Браян Переа Треньор Любослав Пенев Христо Янев Резерви 88 Мартин Янков 76 Красимир Костов 3 Богомил Божуркин 8 Митко Панов 21 Марсел Канади 21 Бубакар Траоре 5 Мартин Михайлов 11 Жан Пиер Да Силва 23 Сашо Лебанов 16 Красимир Тодоров 84 Стилиян Тисовски 4 Луиз Соарес 43 Жоао Сеско 37 Марио Киконда 11 Атанас Кабов 24 Мартин Смоленски 3 Мартин Кавдански
Хебър приема Ботев (Враца) в мач от 11-ия кръг на efbet Лига. Срещата е през днешния ден от 15:30 часа в Пазарджик.

Домакините стартираха добре сезона, само че в последните мачове записаха четири следващи загуби.

В последния кръг Ботев надделя с 1:0 вкъщи Берое в дебюта на новия треньор Христо Янев.