Хайме Мата изведе Хетафе напред три минути преди голът на

...

Мейсън Грийнууд вкарва втория гол на Хетафе срещу Лас Палмас, като наетият от Манчестър Юнайтед заобикаля вратаря, за да го вкара - но те изпуснаха преднина от два гола, за да изравнят 3-3

Хайме Мата изведе Хетафе напред три минути преди голът на Грийнууд да даде на домакините два гола преднина в Колизеума.

Сандро върна един гол за гостите 10 минути преди полувремето, само че Неманя Максимович съумя да възвърне преднината от два гола на Хетафе преди почивката.

Мейсън Грийнууд вкара втория гол на Хетафе, когато те бе хазаин на Лас Палмас в събота

Грийнууд дриблира топката към вратаря на Лас Палмас Алваро Валес, преди да вкара топката

Вашият браузър не поддържа iframes.

Защитникът на Лас Палмас Серхи Кардона понижи изоставането за гостите пет минути след второто полувреме, преди полузащитникът Мунир да изравни резултата в 57-ата минута.

След шест гола през първия час, нямаше повече пробиви за двете страни и мачът приключи 3-3.