Хърватия се разправи с Латвия с категоричното 5:0 в среща

...

Хърватия се развихри и отнесе Латвия с пет гола

Хърватия се разправи с Латвия с безапелационното 5:0 в среща на квалификациите за UEFA EURO 2024 в група „ D “.

Бронзовите медалисти от последното Световно състезание в Катар не оставиха подозрение в превъзходството си и имаха задатък от три гола още до почивката, когато се разписаха Бруно Петкович на два пъти още в третата и 44-ата минута, както и Лука Иванушеч сред тях в 13-ата минута.

През втората част Андрей Крамарич в 68-ата и Марио Пашалич в 78-ата минута довършиха гостите.

По този метод Хърватия събра 7 точки на втората позиция, като е с три по-малко от водача Турция, само че „ шахматистите “ са и с два мача по-малко. Латвия е на последното място без актив досега.

Congratulations to, it was an impressive performance - another victory on the road towards!