Голът на Давид Яблонски във вратата на Верея подействал като

...

Яблонски направил електрошок на шеф в "Левски"

Голът на Давид Яблонски във вратата на " Верея " подействал като електрошок на финансовия шеф на " сините " Красимир Иванов.

След мача със старозагорци Иванов поздрави бранителят на отбора, който донесе трите точки на тима от стадион " Георги Аспарухов " с попадение в първата минута на добавеното време.

" Сърцето ми беше спряло и в 91-та минута доктор Яблонски му направи електрошок ", написа " синият " началник в " Инстаграм ".

Сърцето ми беше спряло и в 91-та минута доктор Яблонски му направи електрошок.

A post shared by Krasimir Ivanov (@krasimir3ivanov) on Nov 25, 2017 at 10:15am PST

При попадението обаче останаха съществени подозрения за игра с ръка. Съдията обаче призна попадението и даже сподели червен картон на вратаря на " Верея " Георги Аргилашки поради бурния му митинг.
Източник: btvnovinite.bg