Германия спечели с класическото 3:0 гостуването си на Естония в

...

Кабаков не показа жал към Германия

Германия завоюва с класическото 3:0 гостуването си на Естония в Талин от евроквалификациите в група " C ". Двубоят на стадион " Льо Кок Арена " беше управителен от българска съдийска бригада отпред с Георги Кабаков. Асистираха му Мартин Маргаритов и Диян Вълков, a четвърти рефер беше Станислав Тодоров.

Успехът на Бундестима пристигна след голове през второто полувреме. А още в 14-ата минута Кабаков остави гостите с човек по-малко. Българският арбитър беше праволинеен и изгони Емре Джан с пряк червен картон. Кабаков го сподели на играча на Ювентус, който на границата на наказателното поле фаулира Лиивак, озоваващ се самичък против Мануел Нойер.

Toва е най-бързият червен картон в европейски квалификации от септември 2003 година.
Източник: fakti.bg