Георги Сираков изигра страхотен мач, а неговият Бишелие победи със

...

Страхотен Сираков изригна при победа на Бишелие

Георги Сираков изигра страховит мач, а неговият Бишелие победи със 70:52 (16:17, 15:4, 16:18, 23:13) Пулия като хазаин в мач от 10-ия кръг на италианската Серия Б, район D2. Тимът резервира второто си място във краткотрайното класиране с 8 победи и 2 загуби.

Българският гард се показа на доста високо равнище, като беше над всички и за 32 минути на паркета се разписа с 27 точки, 6 асистенции и 1 битка.

Срещата беше извънредно оспорвана, само че единствено в първите 10 минути. След това домакините взеха нещата в свои ръце и не разрешиха на противника да се приближи повече в резултата.

За Бишелие връх записа и Секс Фадилу, който овладя изумителните 21 битки, като към своя дабъл-дабъл добави и 12 точки.