Повериха Ботев - ЦСКА на Георги Давидов
Георги Давидов получи наряд за срещата от десетия кръг на еfbet Лига сред Ботев (Пловдив) и ЦСКА.
Ивайло Стоянов ще управлява дуела сред ФК ЦСКА 1948 и Черно море.
Румен Спецов: Левски погасява своите отговорности
" Хубаво е, че го вършат "
Съдийски назначения 10-ти кръг Първа лига:
22 септември 2023 година, петък, 15:00 ч.
ПФК Ботев Враца - ПФК Берое - Стара Загора
Горско стопанство: Васимир Маруан Ел-Хатиб АС1: Станислав Лазаров Станев АС2: Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ВАР: Станимир Лозанов Тренчев АВАР: Владимир Ангелов Велев
СН: Стоян Маринов Алексиев
22 септември 2023 година, петък, 17:30 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ПФК Черно море
Горско стопанство: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Мартин Емилов Венев
4-ТИ: Стоян Панталеев Арсов ВАР: Радослав Петров Гидженов АВАР: Светослав Колев Енчев
СН: Венцислав Иванов Гаврилов
22 септември 2023 година, петък, 20:00 ч.
ПФК Ботев АД - ПФК ЦСКА - София ЕАД
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Илиян Петров Капарашев
4-ТИ: Петър Георгиев Кузев ВАР: Волен Валентинов Чинков АВАР: Дениз Пиринов Соколов
СН: Цветан Кръстев Кръстев
23 септември 2023 година, събота, 15:00 ч.
ПФК Арда Кърджали 1924 - ФК Хебър 1918
Горско стопанство: Георги Юлиянов Иванов АС1: Костадин Димитров Тановчев АС2: Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ: Кристиян Николов Колев ВАР: Никола Антонов Попов АВАР: Петър Велизаров Митрев
СН: Йордан Веселинов Гулев
23 септември 2023 година, събота, 17:30 ч.
ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ПФК Славия 1913
Горско стопанство: Драгомир Димитров Драганов АС1: Христо Пламенов Хаджийски АС2: Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ: Мартин Живков Великов ВАР: Георги Милков Гинчев АВАР: Георги Йорданов Дойнов
СН: Стефан Апостолов Апостолов
23 септември 2023 година, събота, 20:00 ч.
ПФК Левски - ФК Етър ВТ
Горско стопанство: Иво Венциславов Андреев АС1: Драгомир Руменов Милев АС2: Георги Любомиров Минев
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ВАР: Валентин Станчев Железов АВАР: Станимир Илков Илков
СН: Радан Василев Мирянов
24 септември 2023 година, неделя, 18:00 ч.
Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ФК Крумовград
Горско стопанство: Васил Петров Минев АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ: Иво Венциславов Андреев ВАР: Георги Николов Кабаков АВАР: Мартин Веселинов Маргаритов
СН: Ичко Лозев Лозев
24 септември 2023 година, неделя, 20:30 ч.
ФК Локомотив 1929 - ПФК Лудогорец 1945
Горско стопанство: Волен Валентинов Чинков АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Тодор Василев Вуков
4-ТИ: Стоян Панталеев Арсов ВАР: Владимир Вълков Вълков АВАР: Георги Валентинов Стамболджиев
СН: Георги Василев Йорданов
Черно море не знае какво е загуба на стадиона в Бистрица
Максимална централизация в лагера на " моряците "
Ивайло Стоянов ще управлява дуела сред ФК ЦСКА 1948 и Черно море.
Румен Спецов: Левски погасява своите отговорности
" Хубаво е, че го вършат "
Съдийски назначения 10-ти кръг Първа лига:
22 септември 2023 година, петък, 15:00 ч.
ПФК Ботев Враца - ПФК Берое - Стара Загора
Горско стопанство: Васимир Маруан Ел-Хатиб АС1: Станислав Лазаров Станев АС2: Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ВАР: Станимир Лозанов Тренчев АВАР: Владимир Ангелов Велев
СН: Стоян Маринов Алексиев
22 септември 2023 година, петък, 17:30 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ПФК Черно море
Горско стопанство: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Мартин Емилов Венев
4-ТИ: Стоян Панталеев Арсов ВАР: Радослав Петров Гидженов АВАР: Светослав Колев Енчев
СН: Венцислав Иванов Гаврилов
22 септември 2023 година, петък, 20:00 ч.
ПФК Ботев АД - ПФК ЦСКА - София ЕАД
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Илиян Петров Капарашев
4-ТИ: Петър Георгиев Кузев ВАР: Волен Валентинов Чинков АВАР: Дениз Пиринов Соколов
СН: Цветан Кръстев Кръстев
23 септември 2023 година, събота, 15:00 ч.
ПФК Арда Кърджали 1924 - ФК Хебър 1918
Горско стопанство: Георги Юлиянов Иванов АС1: Костадин Димитров Тановчев АС2: Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ: Кристиян Николов Колев ВАР: Никола Антонов Попов АВАР: Петър Велизаров Митрев
СН: Йордан Веселинов Гулев
23 септември 2023 година, събота, 17:30 ч.
ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ПФК Славия 1913
Горско стопанство: Драгомир Димитров Драганов АС1: Христо Пламенов Хаджийски АС2: Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ: Мартин Живков Великов ВАР: Георги Милков Гинчев АВАР: Георги Йорданов Дойнов
СН: Стефан Апостолов Апостолов
23 септември 2023 година, събота, 20:00 ч.
ПФК Левски - ФК Етър ВТ
Горско стопанство: Иво Венциславов Андреев АС1: Драгомир Руменов Милев АС2: Георги Любомиров Минев
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ВАР: Валентин Станчев Железов АВАР: Станимир Илков Илков
СН: Радан Василев Мирянов
24 септември 2023 година, неделя, 18:00 ч.
Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ФК Крумовград
Горско стопанство: Васил Петров Минев АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ: Иво Венциславов Андреев ВАР: Георги Николов Кабаков АВАР: Мартин Веселинов Маргаритов
СН: Ичко Лозев Лозев
24 септември 2023 година, неделя, 20:30 ч.
ФК Локомотив 1929 - ПФК Лудогорец 1945
Горско стопанство: Волен Валентинов Чинков АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Тодор Василев Вуков
4-ТИ: Стоян Панталеев Арсов ВАР: Владимир Вълков Вълков АВАР: Георги Валентинов Стамболджиев
СН: Георги Василев Йорданов
Черно море не знае какво е загуба на стадиона в Бистрица
Максимална централизация в лагера на " моряците "
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ