Футболните национали на България с поредно бледо представяне, този път

...

Лъвовете разочароваха и с играта си срещу Гибралтар

Футболните национали на България с следващо неясно показване, този път под управлението на Георги Иванов - Гонзо.
" Лъвовете " не съумяха да победят Гибралтар, завършвайки 1:1 със страната, определяна като " футболно джудже ". Добро осъществяване с глава на Георги Минчев в края на първо полувреме ни даде задатък, който не успяхме да удържим, откакто в 62-ата минута Гибралтар върна равенството с гол от дузпа на Лиъм Уокър.

Така, макар треньорската рокада и втората извоювана точка в шампионата, затъването на националния отбор продължава и следва да разберем какво ни чака в гостуването на Грузия, която реализира третата си поредна победа в Лигата на нациите, надигравайки Северна Македония като посетител с безапелационното 3:0.
Източник: dnesplus.bg