Фурорът на Mарек във Втора лига продължава след успех с

...

Марек в топ 3 след нов бой над Черноморец

Фурорът на Mарек във Втора лига продължава след триумф с 3:1 над Черноморец в отсрочен мач от 18-ия кръг във Втора лига.

Срещата трябваше да се организира във вторник, само че поради тежките метеорологични условия бе отсрочена с ден.

Автогол на Петър Генчев пет минути преди почивката донесе задатък за " алените " на " Бончук ".

В началото на второто полувреме “акулите ” пробваха да се върнат в мача, само че пропиляха три положения, а след това пристигна студеният душ за отбора на Ангел Стойков. В 65-ата минута Александър Близнаков удвои.

Точка на разногласието постави Даниел Гогов, който се разписа и в първия мач на " Лазур " при триумфа с 2:0.

Почетното попадение бе дело на Олексей Геловани, възползвал се от центриране от ъглов удар.

С триумфа отборът от Дупница се изкачи на третото място във краткотрайното класиране, измествайки Монтана.