Френският национален отбор тново не впечатли в Лигата на нациите

...

Австрия и Франция завършиха наравно 1:1 в Лигата на нациите

Френският народен тим тново не впечатли в Лигата на нациите и приключи наедно 1:1 в гостуването си на Австрия. " Петлите ", които преди няколко месеца завоюваха шампионата, в този момент се намира на последно място в Група А1.

Играчите на Дидие Дешан даже бяха покрай загубата, откакто Андреас Вайман (37 " ) откри за домакините през първото полувреме, само че появилият се като запаса Килиан Мбапе (83') въпреки всичко изравни.

Така Франция е на последното четвърто място в групата си с актив от 2 точки, до момента в който Австрия е на втора позиция с 4. В другият мач Хърватия победи Дания като посетител с 1:0.

Резултатите от мачовете нощес:
Лига А, група 1

Австрия – Франция 1:1
1:0 Андреас Вайсман (37), 1:1 Килиан Мбапе (83)

Дания – Хърватия 0:1
0:1 Марио Пашалич (70)

Лига B, група 2
Албания – Израел 1:2
1:0 Армандо Броя (45+3), 1:1 Манор Соломон (58), 1:2 Манор Соломон (73)

Молдова – Латвия 2:4
1:0 Йон Николаеску (6-дузпа), 1:1 Владиславс Глутковскис (19), 1:2 Янис Икауниекс (26), 1:3 Владиславс Глутковскис (60), 2:3 Никита Мотпан (64), 2:4 Янис Икауниекс (75)

Андора - Лихтенщайн 2:1
1:0 Жорди Алаес (78-дузпа), 2:0 Чус Рубио (82), 2:1 Ливио Майер (90+3)
Източник: fakti.bg