Фрайбург завърши наравно 1:1 в гостуването си на Карабах и

...

Фрайбург си гарантира първо място в групата след равенство срещу Карабах

Фрайбург приключи наедно 1:1 в гостуването си на Карабах и по този метод завоюва своята група в Лига Европа.

Гостите откриха още в 25-ата минута, когато Нилс Петерсен се разписа от дузпа, а домакините съумяха да сграбчен точката едвам в добавеното време посредством Овусу Квабена. Домакините пък приключиха с човек по-малко, откакто Медина бе изпъден в 62-ата минута за нарушаване.

Германците получиха опция да изпълнят 11-метро углавен удар след нарушаване на Бахлул Мустафазада, което след това бе прегледано с ВАР, само че в последна сметка бе доказано и превърнато в гол от Петерсен.
 Реал (Сосиедад) - Манчестър Юнайтед 0:1 в Лига Европа
Реал (Сосиедад) загуби борбата с Ман Юнайтед, само че завоюва войната

Единственият гол на стадион " Реале Арена " означи Гарначо в 17-ата минута

Домакините получиха доза мощно отчаяние при започване на втората част, когато първо бе отсъдена дузпа в тяхна изгода в 52-ата минута, която бе анулирана от ВАР, а единствено три минути по-късно видео-асистентът още веднъж се намеси, с цел да анулира и техен гол заради засада. Те въпреки всичко стигнаха до изравнително попадение във втората минута на продължението, когато Овусу Квабена засече центриране на Байрамов и се разписа за 1:1.

В последна сметка Фрайбург завоюва групата с 15 точки, а Нант остана втори с 9, единствено точка повече от Карабах, който със своите 8 точки остана трети и ще играе в Лигата на конференциите напролет.