Франция има сериозни проблеми след равенството 2:2 с Португалия от

...

UEFA EURO 2020: Проблеми за Франция преди осминафинала с Швейцария

Франция има съществени проблеми след равенството 2:2 с Португалия от груповата фаза на Европейското състезание. Според медиите в страна " петлите " може да останат без леви крайни бранители до края на конкуренцията.

Титулярният ляв бек на Дидие Дешан Люка Ернандес бе сменен на почивката, защото е имал проблем с травма. На негово място влезе Люка Дин, който в 52-ата минута също бе заменен поради контузия. Това принуди селекционерът на " петлите " да преквалифицира Адриен Рабио, който доигра мача на левия фланг на защитата.

Очаква се Ернандес и Дин да минат през днешния ден или на следващия ден обстойни медицински прегледи, с цел да стане ясно какво е положението им.

Следващият мач на Франция е против Швейцария на осминафиналите на Евро 2020. Двубоят е в понеделник, 28 юни от 22:00 часа на стадион " Арена Национал " в Букурещ.
Източник: fakti.bg