Евертън на два пъти повеждаше при гостуването си на Нотингам,

...

Нотингам остави Евертън в зоната на изпадащите

Евертън на два пъти повеждаше при гостуването си на Нотингам, само че не съумя да стигне до успеха. Срещата на “Сити Граунд ” приключи 2:2 в атрактивен дуел. Демарай Грей откри резултата от дузпа в 10-ата минута, само че Бренан Джонсън изравни в 19-ата. Абдулайе Дукуре още веднъж даде преднина на “карамелите ” след половин час игра, а Джонсън донесе точката на домакините след изравнителен гол в 77-ата минута.

Отборът на Шон Дайч не съумя да излезе от зоната на изпадащите, само че се изравни с 17-ия Лийдс. Нотингам има задатък от четири точки пред двата тима.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.