Един от героите на ЦСКА - София тази вечер Маурисио

...

Гарсес: Тази победа ни дава сили да победим и в следващия мач

Един от героите на ЦСКА - София довечера Маурисио Гарсес даде мнението си след победа над Славия. “Червените ” надделяха с 2:0 “белите ”, а Гарсес вкара първото попадение в срещата.
 ЦСКА - София завърши Славия за три минути, към този момент е 6 от 6 на ЦСКА - София завърши Славия за три минути, към този момент е 6 от 6 на " Армията "
“Тази победа е плод на доста труд. Първото полувреме опитахме да вкараме. Играта бе много изравнена и беше мъчно. Но най-после на полувремето треньорът искаше самообладание и през второто полувреме успяхме да вкараме.

Ние желаеме постоянно да печелим, да дойдат почитателите на терена. И ние да се трудим всеки ден, с цел да подобряваме нашата игра.

Много хубаво е, че излязохме с победа преди дербито. Това ни дава сили да победим и в идващия мач ”, съобщи Гарсес.