Дясната обувка на Джей Джей Ханрахан гарантира, че Конахт сложи

...

Джей Джей Ханрахан води Конахт до победа над Мюнстер

Дясната обувка на Джей Джей Ханрахан подсигурява, че Конахт постави завършек на поредицата от пет провали във всички надпревари, до момента в който унищоженият от травма Мюнстер падна с 22-9 на Sportsground.

Безмилостният дъжд докара до тежко дерби на BKT United Rugby Championship, като Мюнстър водеше с 6-3 на полувремето след серия от дузпи на Тони Бътлър.

Конахт, който накара Байрън Ралстън да бъде отритнат тъкмо преди почивката, имаше по-доброто от второто полувреме, макар че Бътлър даде за малко преимущество на Мюнстър с 9-6.

Добавяйки към началния си удар в 16-ата минута, заобиколеният Ханрахан изстреля още четири дузпи, преди да осъществя заместващия Джак Онгие надвит опит в 77-ата минута.

Задържа се без опити за втори следващ мач, пострадванията през първото полувреме за Оли Джагер и Джак О'Донохю прибавиха към неволите на Мънстър по средата на сезона.

След като пропуснаха ранен опит заради коляното на Гавин Кумбс, докоснало крайната линия, гостите претърпяха...