Двубоят между “Родопа (Смолян) и “Розова долина (Казанлък) започна с

...

Мач от Трета лига закъсня заради катастрофа с автобус на футболисти

Двубоят сред “Родопа ” (Смолян) и “Розова котловина ” (Казанлък) стартира с половин час забавяне, поради злополука с рейса на “Розите ”. Двубоят от “Трета лига ”-Югоизточна група трябваше да се играе през днешния ден от 15:00 часа на Стадион “Септември ”, в смолянския квартал “Райково ”, само че се оказа, че гостите не могат да дойдат на време, защото рейсът им е претърпял леко пътнотранспортно произшествие в границите на Асеновград. За наслада няма потърпевши.

Срещата приключи с победа за “Родопа ” с 2:0, с голове на Радослав Узунов в 29 - та минута и Теодор Стефанов в 71 - та минута. Гостите нямаха нито един удар в рамката на вратата на “Родопа ”, като и двата тима приключиха дуела с човек по-малко, откакто основният рефер Рюстем Карагарен сподели червени картони на Антон Белюков и Ивайло Димитров.
Източник: darik.bg