Двубоят между ПАОК и Абърдийн от 4-ия кръг на груповата

...

Кирил Десподов асистира за първия гол на ПАОК при ремито с Абърдийн

Двубоят сред ПАОК и Абърдийн от 4-ия кръг на груповата фаза на Лигата на конференциите приключи при резултат 2:2. Кирил Десподов асистира за първия гол на отбора си.

Гостите поведоха в 14-ата минута на стадион " Тумба " в Солун. Луиш Лопеш получи топката в наказателното поле с тил, само че се обърна на 180 градуса и насочи компактен удар за 1:0.

Домакините съумяха да изравнят резултата в средата на първото полувреме. Кирил Десподов бе изведен в наказателното поле, като българският национал хитро върна топката по земя към дузпата, където Тайсон стреля от придвижване и възобнови равенството.

След почивката резервата Мбвана Самата се разписа с глава единствено три минути, откакто се появи в игра.

Възпитаниците на Бари Робсън обаче бързо възобновиха равенството. Джейми МакГрат изравни с гол от директен свободен удар.

Кирил Десподов бе на терена в продължение на 82 минути, преди да бъде сменен от Андрия Живкович.

ПАОК оглавява класирането в група " G " с актив от 10 пункта. Абърдийн заема третата позиция в подреждането с 2 точки.

В различен мач от групата Айнтрахт Франкфурт победи ХИК с минималното 1:0.