Манчестър Сити се завърна на върха във Висшата лига и

...

Манчестър Сити направи крачка по-близо до четвърта поредна титла, като разби Фулъм

Манчестър Сити се завърна на върха във Висшата лига и направи още една крачка към купата с победа с 4-0 над Фулъм на Крейвън Котидж.

Дузата на Йоско Гвардиол, голът на Фил Фодън в 59-ата минута и дузпата на Хулиан Алварес в добавеното време помогнаха на Сити да се придвижи с две точки пред противника за купата Арсенал преди гостуването им на Манчестър Юнайтед в неделя.

>

Ако артилеристите изгубят точки на Олд Трафорд, Сити може да приключи купата, когато гостува на Тотнъм във вторник.

Отборът на Пеп Гуардиола, който ще бъде първият тим в историята, спечелил четири следващи победи Титли във Висшата лига, провокираха клинична проява в западен Лондон.

Сити задуши Фулъм с владеене на топката, преди да удари в 13-ата минута.

Левият бек Гвардиол прокара с топката по крилото, играейки добре едно-две с Кевин Де Бройне, преди той да влезе в по-слабия си десен крайник и да покаже самообладание на нападател, с цел да приключи около Бернд Лено в долния ляв...