Двубоят между Милан и Нюкасъл от груповата фаза на Шампионска

...

Милан изпусна Нюкасъл, Лайпциг стартира с победа

Двубоят сред Милан и Нюкасъл от груповата фаза на Шампионска лига приключи при резултат 0:0.

През първото полувреме домакините насочиха цели шест точни изстрела на стадион " Сан Сиро ". Ник Поуп обаче се оправи с изстрелите към вратата си, измежду които бе и удар на Оливие Жиру.
-->
След паузата росонерите продължиха да диктуват протичащото се на терена. Английският пазач на " свраките " отрази нови два точни шута, с цел да резервира вратата си суха.

Единственият прецизен удар за играчите на Еди Хау пристигна в добавеното време, написа Българска национална телевизия. Марко Спортиело, който размени контузения Майк Менян, избави удар на Шон Лонгстаф.

Другият дуел от група " F " опълчва тимовете на Пари Сен Жермен и Борусия Дортмунд.

Република България Лайпциг победи Йънг Бойс с 3:1 в мач от първия кръг на груповата фаза на Шампионската лига. Мохамед Симакан, Ксавер Шлагер и Бенджамин Шешко се разписаха а спечелилите.

Гостите поведоха в резултата след едвам 142 секунди игра на стадион " Ванкдорф " в Берн. Мохамед Симакан засече с глава центриране от ъглов удар на Давид Раум.

Домакините изравниха в 33-ата минута. Мешак Елия насочи компактен удар от границата на наказателното поле за 1:1.

След почивката възпитаниците на Марко Розе играха по-офанзивно. Антони Рачопи избави изстрели на Люис Опенда, а попадение на Бенджамин Шешко бе анулирано заради засада.

Германците справедливо върнаха задатъка си. Ксавер Шлагер стреля по земя отвън наказателното поле, с цел да възобнови задатъка на отбора.

В добавеното време на дуела резервата Бенджамин Шешко се озова самичък против вратаря и означи първото си попадение в Шампионска лига.

В различен мач от групата носителят на оценката от конкуренцията Манчестър Сити посреща Цървена звезда.
Източник: standartnews.com